Wyrzut spalin/pobór powietrza w nagrzewnicy gazowej z zamkniętą komorą spalania. Nagrzewnica gazowa z zamkniętą komora spalania posiada następujące możliwości wyrzutu spalin/ poboru powietrza do spalania:

Podłączenie rura w rurze, przy tym podłączeniu rura wyrzut spalin (średnica 60 mm dla modeli GH0618 i GH0825) znajduje się wewnątrz rury z poborem powietrza. Przykład wylotu spalin/ wlotu powietrza do spalania.

wylot spalin/ wlot powietrza nagrzewnicy gazowej Sun Beam
Wylot spalin/wlot powietrza

Podłączenia wyrzutu spalin do jednej rury i wyprowadzenie jej na zewnątrz. Pobór powietrza do spalania z wnętrza hali. Przy tym sposobie podłączenia powietrza do spalania znacznie podnosi się sprawność nagrzewnicy, ponieważ powietrze przeznaczone do spalania będzie miało wyższą temperaturę.

Podłączenia przewodu spalinowego jednym przewodem spalinowym i podłączenie powietrza do spalania drugim przewodem.

Wyloty spalin powinny być wykonane ze stali nierdzewnej odpornej na działanie spalin wydobywających się z komory spalania nagrzewnicy gazowej. Przewody spalinowe powinny być dobrze uszczelnione, aby spaliny nie zostawały wewnątrz pomieszczenia. Długość przewodu spalinowego nie może przekraczać maksymalnej długości podanej w instrukcji obsługi i montażu.

Pełna oferta przewodów spalinowych na stronie sklepu www.piecykigazowe.com.pl.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *